СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Для світу кубинські сигари відкрив Христофор Колумб

комментариев: 0 / добавить комментарий

Першовідкривачем кубинських сигар став Христофор Колумб, який під час поїздки на далеку Кубу мав знайомство з місцевим фахівцем, що лікував клієнтів трубкою з очерету, наповненою висушеним листям Cohiba – відомим сортом тютюну. Пізніше, на півдні Європи почали виробляти сигари, що заверталися в лист тютюну, які можна було палити без трубки.

Тютюновий лист вважається натуральною сигарною етикеткою, хоча в 19 столітті використовувалися ненатуральні етикетки для того, щоб імениті люди не поганили білі рукавички, що тоді були атрибутом їх повсякденного одягу. Незабаром такі етикетки придбали символічне значення високого статусу курців, які навіть замовляли спеціальні сигари зі своїм портретом на етикетці.

В наші дні етикетка представляє особливу цінність тільки для окремих колекціонерів сигар, та все ж знімати її не потрібно, щоб не пошкодити оболонку хорошої сигари. Деякі види сигар є достатньо дорогими із-за ретельного і трудомісткого способу вирощування тютюну. Поля тютюнові відвідуються по декілька десятків разів з моменту сівби до моменту збору листя. Говорять, для того, щоб урожай був великим, потрібно уважно стежити за листям і навіть говорити з ним.

Зараз є безліч видів кубинських сигар, які відрізняються типом тютюну, ароматом, довжиною і товщиною. Правильний вибір сигари буде особливою роботою, яка підвладна тільки справжньому цінителеві дорогого і ексклюзивного тютюну, які часто здійснюють своє майже ритуальне дійство у вигляді дегустації сигар. Це досить тонкий і вишуканий процес, який відбувається, вимагаючи особливої уваги і часу.

Всю красу смаку і аромату справжньої сигари можна випробувати тільки з досвідом. Як правило, перше затягування може здатися неприємним, але з подальших, процес дегустації сигар приносить приємні відчуття від вдихання тютюнового диму. Докурюючи сигару, можна відчути справжню міць смаку. У смаку хорошої сигари повинна бути присутньою легка гіркуватість, а кислуватий смак може виявлятися тільки на самому початку або кінці куріння. Іноді також можуть спостерігатися солонуваті і солодкі нотки. Деякі дегустатори закурюють із закритими очима, щоб дати справжню оцінку характеру смаку сигари.

комментариев: 0 | просмотров: 83 | 16/12/2009
Читайте также:
История Карт Таро Уэйта и их Значение
История появления самой знаменитой колоды карт Таро. История карт Таро ...
11 лучших игр на выживание для Android в 2020 году
На сегодняшний день выбор Android игр настолько велик, что можно выбир ...
Сборные модели. Хобби для детей и взрослых
Сборные модели самолетов, кораблей и бронетехники являются увлекательн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Для світу кубинські сигари відкрив Христофор Колумб»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-svitu-kubinski-sigari-vidkriv-hristofor-kolumb/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-svitu-kubinski-sigari-vidkriv-hristofor-kolumb/">Для світу кубинські сигари відкрив Христофор Колумб</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-svitu-kubinski-sigari-vidkriv-hristofor-kolumb/]Для світу кубинські сигари відкрив Христофор Колумб[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ