СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Для чого потрібна дренажна система

комментариев: 0 / добавить комментарий

Поверхневий водовідвід - це складна інженерна система для відводу дощової і талої води. Система поверхневого водовідводу складається з ряду взаємозалежних і взаємодоповнюючих елементів: лотки (канали, жолоби), дренажні решітки, дощоприймачі, пісковловлювачі.

Лотки або канали, жолоби призначені для відводу зібраної води в дощову каналізацію з великих територій, алей, доріг і тротуарів. Для підвищення пропускної здатності використовуються системи поверхневого водовідводу із схилом (із збільшеною пропускною здатністю). На ринку систем водовідводу представлений великий вибір лотків:

- Лотки з фібробетона (бетон, до складу якого введено поліпропіленові волокна, що дозволяють підвищити міцність бетону на вигин до 25% і зменшити усадочні деформації до 30%). Всі бетонні жолоби посилюються сталевими насадками для зносостійкості. Використовуються на пішохідних зонах, автостоянках, під'їзних дорогах, спортивних спорудах.

- Жолоба серії Maxi з армованого бетону з шириною гідравлічного січення 110-500 мм. Лотки серії Maxi обладнані зміцнюючими сталевими насадками і укомплектовані решітками з високоміцного чавуну класом навантаження E600-F900. Застосовуються для облаштування територій з великим механічним навантаженням (АЗС, станцій техобслуговування, промислові зони, складські комплекси і термінали).

- Полімербетонні жолоби. Виготовляються в 5 серіях (DN100 H60, DN100 H100, DN100 H125, Maxi DN110 і Maxi DN160), що забезпечує широку сферу застосування: від зон з низьким навантаженням (клас A15) - загального призначення DN100, до зон з високим навантаженням (клас E600) - лотки серії Maxi.

- Пластикові канали широко застосовуються там, де необхідно влаштувати дренаж на ділянках з малою і середньою інтенсивністю руху. Виробляються в 3 серіях: DN100, DN200 DN300 і.

Для зміцнення та захисту жолобів від крупного сміття використовуються дренажні решітки. Залежно від попиту і потреб представлені решітки для лотків всіх серій і різного класу навантаження: дренажні решітки для лотків зі сталі, нержавіючої сталі, міді, чарункові решітки, чавунні зливні решітки.

Дощоприймачі - елемент точкового (локального) водовідводу. Встановлюються на перетині схилів в нижчій точці, під поливальними кранами і під покрівельними водостоками для відведення дощової і талої води. Використовуються пластикові дощоприймачі 300х300 і 400х400, дощоприймальний колодязь бетонний, дощоприймач-обрамлення, дощоприймач-бордюр, а також сталеві, чавунні і пластмасові решітки для дощоприймачів.

Між поверхневим водовідводом та дощовою каналізацією встановлюються пісковловлювачі. Вони служать сполучною ланкою між системою лотків та каналізацією і збирають пісок та сміття для запобігання засмічення труб.

автор: Олександр
источник: www.standartpark.ua | комментариев: 0 | просмотров: 112 | 11/06/2010
Читайте также:
Электрический теплый пол
Электрический теплый пол встраивают как кабельную систему отопления, п ...
Твердотопливные и газовые котлы: различия и особенности
Отопительное оборудование играет очень важную роль в жизни современног ...
Отопление зимних садов и теплиц с помощью встраиваемых в пол конвекторов
Отопление, охлаждение, равномерное распределение воздуха, поддержка бл ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Для чого потрібна дренажна система»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-chogo-potribna-drenazhna-sistema/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-chogo-potribna-drenazhna-sistema/">Для чого потрібна дренажна система</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/dlya-chogo-potribna-drenazhna-sistema/]Для чого потрібна дренажна система[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ