СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Дев'ять помилок при купівлі нерухомості

комментариев: 0 / добавить комментарий

1. Робити це поодинці. Купівля нерухомості є складною операцією. Навіть якщо ви не користуєтеся послугами ріелтора, вам буде потрібно повну, надійну команду: інвестор, юрист, адвокат, експерт-будівельник, оцінювач, а також рекомендації від друзів і знайомих. Необхідно заручитися підтримкою цих осіб на початку процесу покупки.

2. Купівля з першого погляду. Ви можете закохатися з першого перегляду (або вас закохуватимуть з першого показу), але чи відповідатиме купівля нерухомості бюджету і існуючим потребам вашої сім'ї? Складіть список ваших пріоритетів і побажань і переконайтеся, що будинок (квартира) відповідає вашим вимогам. Досліджуйте околиці і познайомтеся з сусідами, перш ніж передати завдаток, відвідавши в різний час дня і тижня, щоб дізнатися про шум і щільність руху автотранспорту. Навіть якщо у вас немає дітей, ознайомтеся з місцевими школами, дитсадками, щоб переконатися, що вартість при можливому перепродажі буде хорошою. Також має значення близькість магазинів, поліклінік, суспільного транспорту.

3. Не отримати попереднього узгодження зі своїм кредитним брокером. Попередня консультація дає загальне уявлення про те, яка межа кредиту, який ви можете собі дозволити узяти. Заздалегідь погодивши всі умови, кредитор переконується в достовірності вашої інформації і погоджується надати вам певну суму грошей. Ви відчуватимете себе впевненіше, знаючи точно, скільки ви можете собі дозволити і що у вас є надійне фінансування.

4. Переплатити. Ви можете узяти у борг велику суму, але чи в змозі ви собі це дозволити? Проаналізуйте ваші щомісячні витрати: кредит, харчування, транспорт, розваги і заощадження. Як правило, щомісячна сума оплати кредиту, не повинна перевищувати 36 % від вашого сукупного доходу. Будьте упевнені, що в бюджеті достатньо коштів, щоб покрити витрати на нотаріальне оформлення операції (часто від двох до п'яти відсотків від купувальної ціни на нерухомість), а також переїзд, косметичний ремонт і технічне обслуговування. Також потрібно розраховувати на збільшення поточних витрат, таких як комунальні послуги і податки.

5. Довіритися. Неважливо, наскільки вам подобається ріелтор, продавець, кредитний експерт або просто знайомий хлопець, який ручається за вашу вигоду, пам'ятайте, це бізнес-трансакція. Ваше рішення має обов'язкову силу. Робіть свої власні дослідження паралельно з підтримкою своєї команди.

6. Спиратися на усні домовленості. Отримайте згоду і закріпіть її письмово. Письмові угоди – це завжди козирна карта перед усними, коли мова йде про контракти. Якщо продавець говорить, що кондиціонер входить в обумовлену вартість нерухомості, отримаєте його слова письмово.

7. Проігнорувати дрібний шрифт. Ви повинні розуміти, що перед підписанням ви «піднімаєте перо». Потрібно зажадати копії документів заздалегідь, щоб узяти час ознайомитися з ними і поставити питання. Необхідно розуміти, що не всі пункти в договорі відповідають правовим нормам і є юридично безпечними, тому будьте пильні.

8. Робити ставку на вигідний перепродаж. Не купуйте будинок, який стоїть на 50 % більше, ніж сусідні будинки і двічі подумайте, перш ніж купувати найдорожче житло в цьому кварталі. Невисока ціна сусідньої нерухомості ослабить цінність вашого будинку. Пам'ятайте, що ринок нерухомості мінливий. Якщо ціни падатимуть, а у вас виникне необхідність продати в цей невідповідний момент, то продажна ціна може виявитися недостатньою для покриття навіть вашого іпотечного боргу.

9. Жалкувати про придбання. Немає межі досконалості. У будь-якій нерухомості завжди будуть сюрпризи. Не дозволяйте декільком малозначним недолікам знищувати вашу радість покупки. І не втрачайте непривабливе на перший погляд житло, яке ви зможете зробити досконалим!

Вдалих операцій і мудрості в ухваленні рішень.

Додано: база статей (18:45)

комментариев: 0 | просмотров: 52 | 30/11/2009
Читайте также:
Недвижимость Бердянска. Аренда и продажа жилья на Азовском море
Продажа квартир в Бердянске, аренда жилья посуточно, объявления о недв ...
Недвижимость в Бердянске
В городе Бердянске большой выбор жилья на продажу, но остановиться на ...
Квартиры в Щелкино
Приезжая в курортный город Щелкино, вам обязательно понадобиться снять ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Дев'ять помилок при купівлі нерухомості»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/devyat-pomilok-pri-pokuptsi-neruhomosti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/devyat-pomilok-pri-pokuptsi-neruhomosti/">Дев'ять помилок при купівлі нерухомості</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/devyat-pomilok-pri-pokuptsi-neruhomosti/]Дев'ять помилок при купівлі нерухомості[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ