СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

День студента відзначають щодня

комментариев: 0 / добавить комментарий

Майже кожен з нас був студентом, хтось їм є на даний момент, а хтось буде їм в недалекому майбутньому. Той, хто пройшов через студентське життя, уявляє наскільки це здорово. Загальні кухні, душові і туалети, купи сміття, п'янки і крики, здавалося б, не привертають. Але який ж гуртожиток без цього? І яке ж студентське життя без гуртожитку? Ці речі, що абсолютно поєднуються, додають студентам різкість відчуттів веселого життя, починаючи від абітурієнта і закінчуючи, як мінімум, фахівцем.

За ці п'ять років, прокидаючись щодня в десять годин ранку, при цьому забиваючи на пари і засинаючи, в кращому разі, під ранок, студент відчуває свободу розгульного життя. При цьому недолік грошенят рідко впливає на його веселе проведення часу. У холодильнику сусіда завжди знайдеться хоч би щось, а серед приятелів завжди знайдуться ті, хто позичить трішки грошенят до кращих часів або пригостить друга пивцем.

Висуваючись на розваги, мало хто замислюється про те, коли і в скільки повернеться в гуртожиток, навіть, незважаючи на те, що опівночі туди потрапити майже неможливо. Зрозуміло, ні для кого не секрет, що способи туди проникнути в будь-який нічний час все ж таки є. І чим більше розвиненіша фантазія (а це студентам не позичати), тим ці способів стає все більше. Наприклад, підгодувати вахтерку шоколадкою або ж знайти спосіб проникнення через вікно.

Поділюся однією історією, коли мого приятеля не пропускали в общагу навіть в денний час із-за не оформлених документів прописки в гуртожитку. Адже жити десь необхідно!? Він вирішив питання з легкістю, проникаючи у власну кімнату, яка була на другому поверсі, через вікно по газовій трубі. А виходив з общаги через фасадний хід, при цьому демонстративно вітаючись із здивованими вахтерками, які його не пускали. Студентське життя щодня кишить розвагами, п'янками і відпочинком. Тому будні проходять так само, як і будь-яке свято – в стані веселості і алкогольного сп'яніння. Тому день студента – це всього лише додатковий привід відмінно відзначити і розважитися!

Скоро День студента, тому кожному вихованцеві ВУЗу буде в радість прийняти який-небудь презент або, як мінімум, увагу. Тому якнайкращим презентом будуть електронні листівки на день студента. Так, студентська житуха хороша, навіть незважаючи на проблемки в моменти сесії! І не дарма кажуть, що «хто не жив в гуртожитку, той не був студентом!». Проте для кожного з нас студентське життя – це свої особисті спогади і асоціації, які навряд чи колись забудуться. Тому що студентський період – самий незабутній епізод життя.

автор: Студент-відірва
комментариев: 0 | просмотров: 52 | 16/11/2009
Читайте также:
Свадебный банкет
Свадьба – одно из самых важных и волнительных событий в жизни каждого ...
Заказать свадебный банкет
Заказать свадебный банкет: большому ресторану – да, маленькому – нет! ...
Как правильно подобрать зал для банкета?
Как правильно подобрать зал для банкета? Описание банкетных залов рест ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «День студента відзначають щодня»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/den-studenta-vidznachayut-schodnya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/den-studenta-vidznachayut-schodnya/">День студента відзначають щодня</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/den-studenta-vidznachayut-schodnya/]День студента відзначають щодня[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ