СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ідеальне взуття - те, що корисне

комментариев: 0 / добавить комментарий

З настанням теплих днів на вулицях міста, в офісах все більше з'являється жінок і дівчат у взутті на високих каблуках. Що і говорити – красиво! Але фахівці затверджують: довге (більше 2-3 годин в день або частіше за 2-3 рази на тиждень) носіння взуття з підборами заввишки більш 5см не дуже фізіологічно і загрожує проблемами з хребтом.

Високий підбор викликає зміну положення тазу, підсилює вигин спини і зсув хребців. До того ж сухожилля п'яти при постійному пересуванні на високих підборах, залишається без роботи і з часом атрофується. Як підбори впливають на здоров'я і чим можна зняти втому ніг, ми розповімо в цій статті.

Шпилька. Таке взуття нестійке. Навіть якщо є прекрасна колодка, укріплений задник і таке інше. Адже вага тіла розподіляється нерівномірно. Звідси до проблем «просто високого підбору» додаються натоптиші і набряки, а ще шпилька частіше за інші види підборів стає причиною вивихів гомілковостопного суглоба.

Висока платформа. М'язи і зв'язки, покликані тримати зведення стопи, залишаються без можливості скорочуватися-розслаблятися. Починаються застій кровообігу і зниження ресорної функції стопи. А це вельми вагома «цегла» в розвиток з віком артрозу.

Гострий носок. Постійне носіння такого взуття веде до розвитку і у чоловіків, і у жінок поперечної плоскостопості. Великі пальці ніг і мізинці вивертаються, неначебто ви сунули ногу в зливну воронку. З'являються непривабливі хворобливі шишки на пальцях. І вправити їх назад можна тільки хірургічним шляхом. За спостереженнями хірургів-ортопедів, як тільки в моду входить гостроносе взуття, так наступного року йде просто вал хворих (переважно жінок), які просять видалити шишки на великих пальцях.

Взуття зовсім без підбору. Воно позбавлене ресорної функції, що теж некорисно для ніг і поступово веде до плоскостопості.

Тугі зав'язки і застібки порушують кровообіг нижньої частини ніг. Від цього литки затікають. Причому насправді це далеко не нешкідливо – може призвести до порушення венозного кровообігу, варикозу і навіть тромбофлебіту. Тим, у кого є схильність до утворення тромбів (особливо діабетикам, гіпертонікам, сердечникам), взуття із застібками, що переплітаються, і ремінцями краще взагалі не носити.

А яке ідеальне взуття? Ось зразковий «портрет» корисного для здоров'я взуття:

  • Підбор – стійкий, висота не більш 4 см.
  • Носок – округлої або прямокутної форми, щоб була свобода для всіх пальців ноги.
  • Задник - в міру укріплений, але такий, що не підбиває щиколотки і що не здавлює п'яту.
  • Бажано, щоб усередині взуття був супінатор, що підтримує в тонусі зведення стопи.

Якщо ж ви не можете відмовити собі в задоволенні ходити на високих підборах, то хоч би не відмовляйте своїм ногам у відпочинку і протягом робочого дня, і після.

Дуже корисно катати ступнями (без туфель!) звичайну дерев'яну качалку для тесту – від пальців на п'яту і назад. Можна купити спеціальний тренажер – массажер для ніг. Він схожий на качалку, тільки з горбками-виступами. При такій вправі поліпшуються циркуляція крові в ногах і стан м'язів і зв'язок.

А набігавшись за день на шпильках, увечері обов'язково поляжте хвилин 15-20, поклавши ноги на подушки заввишки 30-40 см для нормалізації кровообігу.

Статтю розміщено: електронна збірка статей

источник: stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 2118 | 12/12/2009
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ідеальне взуття - те, що корисне»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/dealne-vzuttya-te-scho-korisne/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/dealne-vzuttya-te-scho-korisne/">Ідеальне взуття - те, що корисне</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/dealne-vzuttya-te-scho-korisne/]Ідеальне взуття - те, що корисне[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ