СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Численні дослідження підтримують Кібер-Ніж при лікуванні неврологічних захворювань

комментариев: 0 / добавить комментарий

Два дослідження, представлені на щорічній зустрічі Європейської асоціації нейрохірургічних товариств, підсилюють переваги лікування стереотаксичною радіохірургією неврологічних захворювань з використанням системи Кібер-Ніж.

Нейрохірург Доктор Альфредо Конті з Італії використовував технологію Кібер-Ніж для радіохірургічного лікування менінгіоми, типу доброякісної пухлини, яка виникає з мембран, які оточують головний і спинний мозок. Результати дослідження показали, що неінвазивний підхід до лікування зберігає зір при збереженні контролю пухлини в межах 64 пацієнтів, які отримували лікування протягом 2-5 сеансів лікування.

Друге дослідження від дослідників з Італії оцінювало 103 пацієнтів, що перебувають на лікуванні Кібер-Ножем невриноми слухового нерва, досить хворобливого розладу. Після шести місяців, більше 90 відсотків пацієнтів показали значне поліпшення їхніх симптомів. Кібер-Ніж також дав можливість успішно пролікувати повторно 24 пацієнта, у яких розвинувся рецидив пухлини протягом двох років з моменту першого звернення.

Для отримання додаткової інформації про лікування Кібер-Ножем невриноми слухового нерва, менінгіоми або невралгії, перегляньте наші умови на сайті:

Лечение кибер-ножом

автор: ClinicCyberKnife
источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 67 | 26/03/2016
Читайте также:
Измерительные приборы - pH-метры, TDS-метры, влагомеры, ОВП-метры и другие
Всем привет! В этой небольшой статье хотелось бы рассмотреть вопрос о ...
Загальні питання пацієнтів: «Чи ефективне лікування Кібер-Ножем для мого типу раку?»
Очевидно, що це питання і є основним у пацієнтів, які дізналися про мо ...
Нове дослідження показує, що Кібер-Ніж успішний в лікуванні метастазів в легенях
Кібер-ніж здатний на багато чого. Один з напрямків його застосування - ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Численні дослідження підтримують Кібер-Ніж при лікуванні неврологічних захворювань»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/chislenni-doslidzhennya-pidtrimuyut-kiber-nizh-pri-likuvanni-nevrologichnyh-zahvoryuvan/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/chislenni-doslidzhennya-pidtrimuyut-kiber-nizh-pri-likuvanni-nevrologichnyh-zahvoryuvan/">Численні дослідження підтримують Кібер-Ніж при лікуванні неврологічних захворювань</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/chislenni-doslidzhennya-pidtrimuyut-kiber-nizh-pri-likuvanni-nevrologichnyh-zahvoryuvan/]Численні дослідження підтримують Кібер-Ніж при лікуванні неврологічних захворювань[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ