СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Чим корисний кисневий коктейль?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Народна мудрість каже: "Нове – це добре забуте старе". Яскравим прикладом цього може служити інтерес до кисневих коктейлів, який відновився в останні роки. Надзвичайно популярний в лікувальних та оздоровчих закладах СРСР, цей корисний і смачний продукт був забутий після "перебудови" і повернувся в свідомості людей лише на початку XXI століття, в той час, як в країнах Європи кисневий бізнес стабільно розвивався і кисневі бари давно стали звичайною справою.

Насправді, користь від регулярного вживання кисневого коктейлю важко переоцінити. Перш за все він допомагає ефективно боротися з гіпоксією – проблемою, яка особливо гостро стоїть перед жителями сучасного мегаполісу. Гіпоксія – це кисневе голодування, яке потребує лікування або профілактики. Причина даного захворювання – недостатнє насичення нейронів мозку молекулами кисню. Як наслідок: запаморочення, ослаблений обмін речовин, погане самопочуття, знижена працездатність... Впоратись з цими симптомами допоможе кисневий коктейль. Його регулярне вживання допоможе насичати організм киснем і не допустить виникнення гіпоксії.

Особливо кисневий коктейль корисний діткам, оскільки зростаючий організм вимагає більшу кількість кисню, ніж сформований дорослий. Та й для профілактики гельмінтозу даний препарат просто незамінний. До того ж, кисневий коктейль не тільки корисний, але і надзвичайно смачний, і діти охоче вживають його як десерт. А вагітним дані ласощі допоможуть уникнути гіпоксії плода.

Як правило, кисневий коктейль буває двох видів. Найпоширенішою є киснева пінка, яка представляє собою піну з соку, насичену молекулами кисню. Барним різновидом коктейлю є кисневий мус, який має більш дрібнодисперсну піну, ніж перший вид, за рахунок того, що в процесі приготування мус збивається міксером.

За своїми лікувальними властивостями кисневий мус і пінка практично нічим не відрізняються. Проте мус – набагато більш рентабельний і привабливий продукт для кисневого бару, оскільки збита міксером дрібна піна довго не осідає, завдяки чому продукт тривалий час зберігає товарний вигляд, не концентруючись в сік. Зрозуміло, це дозволяє продавати кисневі муси дорожче.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 109 | 11/05/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Чим корисний кисневий коктейль?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/chim-korisnyj-kisnevyj-koktejl/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/chim-korisnyj-kisnevyj-koktejl/">Чим корисний кисневий коктейль?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/chim-korisnyj-kisnevyj-koktejl/]Чим корисний кисневий коктейль?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ