СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Будьте обізнані щодо втоми, пов'язаної з лікуванням раку: Як Кібер-Ніж може допомогти

комментариев: 0 / добавить комментарий

За даними Американського товариства клінічної онкології, втома, пов'язана з раком, – це стійке відчуття фізичної, емоційної або розумової втоми, викликаної раком та/або його лікуванням. На відміну від звичайної втоми, відчуття не може зникнути від відпочинку або сну.

У проміжку від 70 до 100 відсотків пацієнтів, втома пов'язана з раком часто заважає пацієнтам виконувати свої нормальні щоденні дії, і якщо її не лікувати, це може сильно вплинути на якість життя пацієнта. Ракові хворі, які лікувались такими методами, як хіміотерапія, звичайна променева терапія або імунотерапія, можуть відчувати певний тип втоми протягом усього курсу лікування з різних причин.

Хоча люди можуть думати, що вони повинні терпіти втому, допоки проходить лікування раку, існують варіанти, які можуть зменшити вплив втоми, пов'язаної з раком. Завдяки досягненням в радіохірургії, лікування Кібер-Ножем є важливим варіантом для пацієнтів, які шукають низький вплив на якість життя під час лікування раку.

Кібер-Ніж є передовою системою, яка використовує спеціалізований тип променевої терапії під назвою стереотаксична радіохірургія до безопераційного лікування пухлин і метастатичних уражень в області голови, шиї і тіла. На відміну від деяких методів лікування, які лікують велику кількість нормальної тканини на додаток до лікування ракових клітин, Кібер-Ніж має унікальну здатність на точне фокусування, націлювання і доставку випромінювання до раку пацієнта, що знижує вплив радіації на навколишні здорові тканини. Ця точність мінімізує побічні ефекти, такі як втома.

Лікування Кібер-Ножем не вимагає анестезії, надрізів або тривалого періоду відновлення. Лікування завершується протягом п'яти амбулаторних сеансів, і пацієнти, як правило, повертаються до своєї рутини відразу після лікування.

автор: Клініка Кібер-Ніж
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 70 | 10/04/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Будьте обізнані щодо втоми, пов'язаної з лікуванням раку: Як Кібер-Ніж може допомогти»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/budte-obiznani-schodo-vtomi-povyazanoji-z-likuvannyam-raku-k-kiber-nizh-mozhe-dopomogti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/budte-obiznani-schodo-vtomi-povyazanoji-z-likuvannyam-raku-k-kiber-nizh-mozhe-dopomogti/">Будьте обізнані щодо втоми, пов'язаної з лікуванням раку: Як Кібер-Ніж може допомогти</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/budte-obiznani-schodo-vtomi-povyazanoji-z-likuvannyam-raku-k-kiber-nizh-mozhe-dopomogti/]Будьте обізнані щодо втоми, пов'язаної з лікуванням раку: Як Кібер-Ніж може допомогти[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ