СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Біржі статей і біржі копірайтингу для фрилансу. Робота фрілансером в інтернеті

комментариев: 0 / добавить комментарий

Я студентка, що має постійний доступ до Інтернету і зависає тут годинами. Одного разу я подумала: "А чом би не спробувати заробити гроша, адже виходить якось у деяких. А чим я гірша?!". А оскільки гірше за інших я себе ні в якому випадку не вважаю, то я відкрила відомого всім "пошукача" і ввела "робота фріланс в інтернеті". Тут же відкрилася неймовірна кількість сторінок із знайденим матеріалом. Почала розбирати це все – спочатку відкривала кожен сайт, який знайшов мені "пошукач".

Велику частину знайденого матеріалу займали статті про Форекс і про те як можна швидко заробити на цій біржі. Спочатку я зацікавилася, відкрила, почитала, пропонувалися матеріали по навчанню грі на біржі, відкриття безкоштовного демо-рахунку, на якому можна як би вчитися грати і ще дуже багато різного матеріалу. Потім випадково зайшла на форум про Форекс (Forex), де люди, які навчалися і займалися торгівлею акціями на вищезазначеному ринку, негативно висловлювалися про таку "роботу". Багато хто говорив, що коли маєш демо-рахунок, тобто рахунок безкоштовно наданий Форексом для навчання, то прибуток є. Ну оскільки це ігрові "гроші" ніхто звичайно їх не зніме і це всі розуміють, а як тільки відкриваєш справжній рахунок і вносиш туди свої "кровні", то отримати прибуток на цій біржі фрілансу виявляється не так-то і просто.

Звичайно я над цим замислилася і вирішила що це все не для мене. Загадкою для мене до цих пір є та обставина, що для того, щоб заробити людям пропонується спочатку щось вкласти окрім своєї праці. Невже ніхто не розуміє, що оплачуватися повинні саме ваша праця, ваш талант, а не ви повинні щось оплачувати для того, щоб надалі заробити, а як з'ясувалося навіть і не заробити нічого!

Ну загалом, обурило мене це дуже! Почала шукати далі. Наступна стадія – це фінансові піраміди типу "запишися сам і приведи друзів!", тут вже безліч варіантів починаючи від простого щоденного 30-секундного перегляду пропонованих сайтів, біржі купівлі-продажу посилань і закінчуючи розробкою сайтів (ну останнє не для мене абсолютно, тому на таке я навіть увагу не звертала і не знаю працює чи ні!). Потім якісь оголошення про продукцію, яка допоможе розбагатіти в Інтернеті, книги, якісь програми.

Довго блукала я безкрайніми просторами мережі і наткнулася на статтю дівчини, яка писала, що змогла заробити написанням статей для біржі статей і копірайтингу. Мене це дуже зацікавило, оскільки я люблю писати і в дитинстві навіть мріяла писати для журналів, але професію вибрала іншу, перспективнішу. У тексті було написано назву сайту, ну не у вигляді посилання, а видно, що це не спеціальне "замовлення", а хтось дійсно висловлює своє відношення, наприклад, як зараз роблю я. Я написала адресу і мене перекинуло на головну сторінку сайту Адвего.ру. Я не довго думала і зареєструвалася, тільки пробачте адміністрація сайту, тому що не розібравшись, спочатку реєструвалася як "замовник"! Ну потім як розібралася остаточно, реєструвалася вже як автор. Вчора на мій гаманець поступили перші зняті мною з Адвего гроші. Мінімальне зняття 5$ (ну перевірити ж треба було!), що гроші дійсно можна зняти, ось і перевела. Тепер продовжую роботу вже на новому рівні, оскільки зараз я вже упевнена в тому, що я роблю - це не дарма.

P.S. І прошу тих, хто прочитає цю статтю, не думати, що це теж одне з "замовлень" на моїй роботі!

Статтю розміщено в збірку статей

источник: stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 99 | 03/01/2010
Читайте также:
Как я заработал пару десятков долларов в Bitcoin
Примерно год назад, я услышал о Bitcoin, я не понимал что это и зачем ...
Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!
Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку всесвітньої павутини заробити в м ...
Интернет-торговля в России: плюсы и минусы интернет-магазинов
В современном мире все больше распространяется интернет торговля. Наиб ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Біржі статей і біржі копірайтингу для фрилансу. Робота фрілансером в інтернеті»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/birzhi-statei-i-birzhi-kopiraitingu-dlya-frilansa-robota-frilanserom-v-interneti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/birzhi-statei-i-birzhi-kopiraitingu-dlya-frilansa-robota-frilanserom-v-interneti/">Біржі статей і біржі копірайтингу для фрилансу. Робота фрілансером в інтернеті</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/birzhi-statei-i-birzhi-kopiraitingu-dlya-frilansa-robota-frilanserom-v-interneti/]Біржі статей і біржі копірайтингу для фрилансу. Робота фрілансером в інтернеті[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ