СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Безкоштовні сервіси для просування сайтів

комментариев: 0 / добавить комментарий

В наші дні ПК став невід’ємною частиною нашого життя. Сотні мільйонів людей вживають комп'ютер для подорожей в мережі. Деякі шукають знайомства, інші прагнуть відшукати знання. Оскільки чисельність користувачів комп'ютерів збільшується, підприємець теж зобов'язаний занурюватись в інтернет. В наші дні нереально уявити навіть не дуже значущий бізнес без особистого сайту. Продаж товарів і надання сервісів в мережі стає найбільш популярним заняттям. А прибуток з цього бізнесу вже починає перевершувати прибуток від торгівлі зброєю.

І ось ви ухвалили рішення спроектувати свій сайт, щоб або запрацювати, або підняти доходи свого діючого бізнесу. Проект розміщено, спроектований чудовий сайт з красивим дизайном, все неначе повинно бути чудово. Але ніхто не відвідує ваш інтернет-проект. Що ж відбувається? Ви зустрілися з тим, з чим стикаються майже всі недосвідчені господарі сайтів. Вам потрібно оптимізувати свій сайт. Якщо ви давно знаєте що із себе вдає СЕО, вже не погано. Інакше вам потрібно отримати якомога більше знань про пошукову оптимізацію і скористатися сервісами по розкручуванню для просування положення вашого сайту в пошукових ботах.

Існує достатньо багато безкоштовних SEO інструментів і вони вам допоможуть в розкручуванні інтернет-ресурсу. На таких порталах ви знайдете немало важливих СЕО інструментів для поліпшення і розкручування вашого інтернет-проекту. Наприклад, хмарка ключових запитів. Хмара ключових фраз це процентний вміст «ключовиків» в тілі веб-сервера сторінки. Необхідно, щоб головні ключові фрази мали необхідну густину для хорошого ранжирування в пошукових системах. На таких порталах є немало інших корисних інструментів для пошукової оптимізації. Наприклад, перевірка зворотних посилань, статистика сайту і багато інших корисних СЕО інструментів.

Тепер давайте поговоримо про пошукову оптимізацію і про те, як пошукові машини працюють. Звичайно, всі секрети знають тільки господарі і програмісти пошукових роботів. Але вже накопичено великий досвід і знання з того, як пошукачі працюють і можна робити деякі припущення. Коли ви вводите ключове слово в пошукач, програма робить аналіз введеної інформації і сортує її за релевантністю. Природно, більш релевантні запиту інтернет портали, що мають більший рейтинг займають перші позиції в результатах пошуку. Яка ж найважливіша мета оптимізації сайтів? Ви повинні пояснити пошукачам значущість вашого сайту, його важливість вашим найголовнішим ключовим фразам.

У тому ж ступені вам потрібно зрозуміти структуру пошукової оптимізації. Зазвичай її ділять на внутрішню оптимізацію і зовнішню оптимізацію. Внутрішня пошукова оптимізація стосується змін на самій сторінці. Розподіл частоти ключових слів, виділення важливих слів, заповнення сайту важливим текстом. Зовнішня оптимізація це, головним чином, отримання зворотних посилань. Найбільш важливі посилання з порталів з схожою тематикою і високим рейтингом.

Опубліковано: Сайт статей Stateyki.Org.Ua

автор: Мега-Оптимізатор
комментариев: 0 | просмотров: 47 | 04/12/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Безкоштовні сервіси для просування сайтів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/bezkoshtovni-servisi-dlya-prosuvannya-saitiv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/bezkoshtovni-servisi-dlya-prosuvannya-saitiv/">Безкоштовні сервіси для просування сайтів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/bezkoshtovni-servisi-dlya-prosuvannya-saitiv/]Безкоштовні сервіси для просування сайтів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ