СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Багатопрофільний підхід при лікуванні Кібер-Ножем: Роль хірурга

комментариев: 0 / добавить комментарий

При розробці планів лікування для пацієнтів, лікарі Центру Кібер-Ніж майже завжди використовують багатопрофільний підхід. Медичні експерти з різних областей, в тому числі радіаційної онкології, медичної онкології і хірургії, співпрацюють і беруть участь в процесі створення індивідуального плану лікування для кожного пацієнта.

За допомогою цього спільного підходу, пацієнти за одне відвідування онкологічного центру Кібер-Ніж мають безперечну користь від інформації з численних оглядів їх діагнозу лікарями різних профілів і важливу інформацію про запропоноване лікування їхньої онкології.

Хоча хірургічна бригада не бере особистої участі в процесі радіохірургічного лікування, вона відіграє вирішальну роль в розробці плану лікування пацієнта. Хірурги роблять свій внесок у планування лікування пухлини і раку за допомогою технології CyberKnife® і визначають важливі структури і анатомію поблизу новоутворення. Іноді таки буває, що хірург рекомендує провести спочатку відкриту хірургічну операцію. Це буває в тих випадках, коли симптоми захворювання зайшли вже надто далеко і пацієнту терміново і в першу чергу необхідно позбутися їх. Після проведеної операції команда лікарів заново розглядає можливість застосування радіохірургії Кібер-Ножа.

І в деяких випадках, Кібер-Ніж може бути використаний в якості вторинного лікування після хірургічної операції. При пухлинах, які важко піддаються охопленню, хірург може видалити під час операції частину постраждалої області, а потім рекомендувати Кібер-Ніж для завершення лікування. Цей комбінований метод може звести до мінімуму ризик повернення пухлини і зменшити радіаційне опромінення здорових навколишніх тканин. При цьому, Кібер-Ніж видалить найменші залишки пухлини, які могли бути пропущені під час операції або до яких не зміг "дотягнутися" хірург.

автор: Клініка Кібер-Ніж
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 74 | 01/05/2016
Читайте также:
Перевозка больных
Перевозка больных является важной частью лечебного процесса. Правильна ...
Магнит, как пропуск внутрь организма
Поскольку мрт является без операбельной методикой – врачу радиологу не ...
УЗИ мошонки
В статье описаны причины по которым мужчинам иногда следует провести у ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Багатопрофільний підхід при лікуванні Кібер-Ножем: Роль хірурга»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/bagatoprofilnii-pidhid-pri-likuvanni-kiber-nozhem-rol-hirurga/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/bagatoprofilnii-pidhid-pri-likuvanni-kiber-nozhem-rol-hirurga/">Багатопрофільний підхід при лікуванні Кібер-Ножем: Роль хірурга</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/bagatoprofilnii-pidhid-pri-likuvanni-kiber-nozhem-rol-hirurga/]Багатопрофільний підхід при лікуванні Кібер-Ножем: Роль хірурга[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ