СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Audi R8 - про переваги чудового баварського авто

комментариев: 0 / добавить комментарий

Відразу ж після показу концептуального Ауді Le Mans quattro з'явилася його серійна версія з центральним розташуванням двигуна - Ауді R8. Автомобіль з'явився перед публікою на міжнародному автосалоні в Парижі ще в 2006 році. Проте до цих пір суперкар Ауді R8 велика кількість автоаматорів вважає вершиною модельного ряду Ауді, а також грозою німецьких автомобілів. І це зрозуміло, адже при першому погляді навіть на фото Audi R8 розумієш, який це автомобіль.

Граціозний автомобіль німецького автопрому, він же суперкар Audi R8, цілком розрахований не тільки для швидкісних магістралей, але і для міських прогулянок. Численні тест-драйви Ауді R8 показують, що цей автомобіль найшвидший в своєму класі, а ціна відкрито указує на величезну кількість інших переваг. Фантастичний двигун V8, відмінна керованість, комфортний салон, простота управління, плавна робота механічної коробки - ось неповний список переваг цього прекрасного автомобіля.

R8 оснащують центрально-розташованим двигуном V8 об'ємом 4.2 літра і потужністю 420 кінських сил. Енергія двигуна передається всім чотирьом колесам (56 відсотків - на задню вісь) через традиційну 6-ступінчасту механічну трансмісію або 6-ступінчасту автоматизовану механічну R-тронік. Трансмісія R-тронік може працювати в повністю автоматичному режимі.

Якщо подивитися на фотографії Audi R8, то можна побачити, що його салон виконаний з використанням витонченого дизайну і висококласних матеріалів, властивих всім німецьким автомобілям. Самі крісла дуже комфортні і підходять як для агресивного водіння, так і для дальніх подорожей. Об'єм вантажного простору невеликий - 0.01 м3.

Тест-драйв Audi R8 зайвий раз підтвердив, що цей автомобіль нікому не дозволить забути про свій статус екзотичного спорткара, адже в салоні відчувається кожна тріщина на асфальті, а шум вітру і дороги чутний сильніше, ніж в більшості інших німецьких автомобілів.

Джерело інформації: Каталог статей Stateyki.Org.Ua

комментариев: 0 | просмотров: 75 | 22/11/2009
Читайте также:
За два роки компанія Tesla планує випустити перший безпілотний електромобіль
Стаття розповідає про плани компанії Tesla Motors по створенню безпіло ...
Через два года компания Tesla планирует выпустить первый беспилотный электромобиль
Статья рассказывает о планах компании Tesla Motors по созданию беспило ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Audi R8 - про переваги чудового баварського авто»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/audi-r8-pro-perevagi-chudovogo-bavarskogo-avto/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/audi-r8-pro-perevagi-chudovogo-bavarskogo-avto/">Audi R8 - про переваги чудового баварського авто</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/audi-r8-pro-perevagi-chudovogo-bavarskogo-avto/]Audi R8 - про переваги чудового баварського авто[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ