СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Аська для мобільного телефону

комментариев: 0 / добавить комментарий

Думаю, що не відкрию Америку, якщо скажу, що тепер досить модно мати ICQ на своєму мобільному телефоні. Адже комп'ютер не завжди під рукою, а телефон можна дістати з кишені, навіть будучи, наприклад, в забитому автобусі і поговорити з друзями. Плюс до цього, викачати аську для телефону не складає великих труднощів. З появою мобільних телефонів мрія спілкуватися скрізь, де ти захочеш, стала цілком реальною. Ну а коли ж масового поширення набув мобільний Інтернет, то люди почали спілкуватися по асьці не тільки сидячи за своїми комп'ютерами будинку, але і почали встановлювати аську для телефону, щоб бути завжди онлайн. З того часу з'явилася велика кількість різних мобільних асьок. Всі вони відрізняються за інтерфейсом, функціональністю, можливостями. У кожної з них є свої прихильники. Та і бувають ICQ-клієнти не тільки для звичайних мобільних телефонів: розрізняють також аськи для КПК і смартфонів. Але як в цьому всьому не заплутатися і зрозуміти, який же з клієнтів найкращий? 

На мій погляд, одним з найвідоміших мобільних ICQ-клиентов, поза сумнівом, є Jimm. 

Програма Jimm - це ICQ-клієнт для стільникових телефонів. На відміну від QIP Symbian і STICQ, створених для смартфонів під управлінням Symbian OS, Jimm розроблений на Java і підходить для більшості сучасних мобільних телефонів, що дозволяють використовувати Java-додатки. У останній версії Jimm розробники додали такі, невластиві мобільним ICQ-клієнтам функції, як видалення себе із списку контактів співбесідника, передача даних і багато інших. Крім того автори розробили модульну систему збірки Jimm, що дозволяє кожному користувачеві вибрати і викачати версію Jimm саме з тими модулями і доповненнями, якими він користуватиметься. Так, наприклад, якщо користувачеві потрібна якась одномовна версія Jimm тільки з модулем смайликів, йому не доведеться викачувати вісім мовних пакетів і 4 додаткових модуля, якими він не користуватиметься. Завдяки всьому цьому Jimm став одним з найпопулярніших ICQ-клієнтів в світі.

Викачати Jimm можна абсолютно безкоштовно: спочатку на комп'ютер можна з сайту, а вже потім перекинути на телефон.

Зверніть увагу на те, що на сайтах можна викачати багатофункціональну спеціальну версію програми Jimm, що дозволяє використовувати ICQ на мобільних телефонах Nokia, Motorola, Sony Ericsson, Samsung, Siemens, BENQ, Fly, Pantech, Philips, NEC, LG, HTC, Windows Mobile і так далі абсолютно безкоштовно! Також можна відмітити можливість завантаження цього застосування для старої версії Java (MIDP1) і для нової (MIDP2). 

Докладніше про те, яку версію Java підтримує ваш телефон, можна дізнатися з його технічного опису.

Інформація від Банк статей Stateyki.Org.Ua

автор: Асько-фанат
комментариев: 0 | просмотров: 147 | 28/11/2009
Читайте также:
Как обеспечить безопасность данных на вашем iPad, iPhone и iMac
Если вы будите соблюдать несложные правила, для защиты собственных дан ...
Оригинальные способы использования QR кода
Пользователи в разных уголках мира давно уже оценили удобство использо ...
Профессия системного администратора
Кто же такие системные администраторы и какой работой они занимаются. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Аська для мобільного телефону»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/aska-dlya-mobilnogo-telefonu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/aska-dlya-mobilnogo-telefonu/">Аська для мобільного телефону</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/aska-dlya-mobilnogo-telefonu/]Аська для мобільного телефону[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ