СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Артрит і артроз, ендопротезування колінного та кульшового суглобів і медичний туризм

комментариев: 0 / добавить комментарий

Артроз та артрит (за міжнародною класифікацією - остеоартрити) є найпоширенішою причиною болю в колінних і кульшових суглобах і на нього страждає чимала кількість людей. При таких темпах старіння населення планети, багато хто передбачає, що страждаючих остеоартритом до кінця наступного десятиліття буде більше, ніж кожен п'ятий житель.

Артроз та артрит призводять до дегенерації хряща в обох колінних і кульшових суглобах, вимушуючи тих, хто страждає цією хворобою відчувати сильний біль і зниження рухливості. Хоча цей стан і не є небезпечним для життя, він має серйозні наслідки для якості життя тих, хто страждає від остеоартриту. Якщо умови хвороби перейшли до прогресу в просунутій стадії, пацієнти можуть опинитися вельми обмежені в своїй повсякденній життєдіяльності.

Поглянемо, скільки коштує таке лікування за кордоном і як воно здійснюється. Єдиним довгостроковим і якісним вирішенням проблеми остеоартриту колінних або кульшових суглобів є хірургічна операція з їхньої заміни - ендопротезування. Штучні суглоби можуть замінити пошкоджений хрящ, а також дозволять пацієнтам повернутися до нормального життя, як правило, із значно збільшеною мобільністю і зниженням болю. На жаль, хірургічні операції ендопротезування є дорогою процедурою. Як, наприклад, в Сполучених Штатах. Пацієнти, що не мають медичної страховки, можуть розраховувати на оплату від $ 45.000 за одне коліно або заміну кульшового суглоба. Такі приблизні розцінки за подібну ортопедичну хірургію в Сполучених Штатах. У подібній ситуації, лікування в Німеччині складе для вас вартість від ? 24.000, включаючи сервісні послуги. Різниця, як ви можете бачити, досить суттєва.

Для людей, які не можуть дозволити собі таких, як американські, витрат з хірургії і заміні колінного або кульшового суглоба, є варіанти. Так, медичний туризм, як практика звертатися в іншу країну по медичну допомогу, може запропонувати пацієнтам значну економію коштів. Багато країн надають послуги з ендопротезування суглобів з меншою часткою витрат на ту ж процедуру, ніж в Сполучених Штатах. Як і було підмічено вище, хірургічна операція із заміни колінного і кульшового суглоба, може бути проведена за ціною нижче за американську в тих же приватних або університетських клініках Німеччини.

Інформація: http://stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 440 | 07/01/2010
Читайте также:
Лечение в Израиле - особенности и стоимость
Медицинский туризм в Израиле включает диагностику и лечение больного. ...
Операция детям с ДЦП по методу доктора Ульзибата в Германии. Перкутанная миофасциотомия
Известно, что лечение ДЦП в Германии занимает важное место в системе з ...
Лікування раку головного мозку: Кібер-Ніж (CyberKnife), хіміотерапія
Лікування гліобластоми мультиформної Кібер-Ножем не йде ні у яке порів ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Артрит і артроз, ендопротезування колінного та кульшового суглобів і медичний туризм»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/artrit-endoprotezuvannya-kolinnogo-ta-kulshovogo-suglobiv-i-medichnii-turizm/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/artrit-endoprotezuvannya-kolinnogo-ta-kulshovogo-suglobiv-i-medichnii-turizm/">Артрит і артроз, ендопротезування колінного та кульшового суглобів і медичний туризм</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/artrit-endoprotezuvannya-kolinnogo-ta-kulshovogo-suglobiv-i-medichnii-turizm/]Артрит і артроз, ендопротезування колінного та кульшового суглобів і медичний туризм[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ