СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Альтернатива дерев'яним покриттям - терасна дошка

комментариев: 0 / добавить комментарий

Будівництво нового будинку вже практично на фінішній прямій, основна частина фасадних робіт закінчена. Але як влаштувати біля будинку невеликий майданчик, на якому приємно збиратися літніми вечорами за чаюванням всією сім'єю або весело проводити час з друзями? Зробити терасу! І розмова піде саме про матеріал для терас і басейнів - терасній дошці з деревно-полімерного композиту.

Спершу, скажемо пару слів про історію терасної дошки або, іншими словами, декінга. 

Отже... Батьківщиною декінгу, є Америка, а точніше - США і Канада. 

Америка - країна морська і досить південна. І основний відсоток населення проживає в прибережній частині країни, безпосередньо на океанському березі, в бухтах і гирлах річок. Тому, пристроювати до будинку «палубу» стало звичаєм. Тим паче, що під руками був потрібний матеріал - високоякісна і недорога, а то і зовсім безкоштовна, палубна дошка. 

З часом, декінг став невід'ємною частиною американського архітектурного стилю, його візитною карткою. Американці люблять свої декінги і виробляють їх тільки з якісної деревини, наприклад, з сосни, дуба, кедра і мамонтового дерева. 

Всі деталі обов'язково шліфуються. Крім того їх зазвичай повністю просочують спеціальними захисними складами. Тобто мова йде про дійсно якісний і недешевий погонаж. 

На сьогоднішній день терасна дошка дуже популярна на британських островах і в інших країнах. 

Проте, які би хороші не були дерев'яні декінги, дерево, в умовах вулиці, вимагає надійного захисту і ретельного догляду. 

Проте, лакофарбові покриття не забезпечують повного захисту і вимагають регулярного оновлення. Тому деревина, що вживається для виготовлення терасної дошки, зазвичай заздалегідь просочується спеціальними захисними засобами під тиском або у вакуумі. Процес просочення деревини захисними препаратами значно збільшує вартість - продуктів. 

Декінг з пластику

Розвиток пластикової індустрії природним чином привів до появи на ринку декингів з ПВХ і ін. пластмас. Це розширило сферу застосування декінгів. Водостійкі пластикові елементи почали використовуватися для устаткування басейнів, причалів яхт-клубів і в тому подібних "мокрих справах". 

Пластик гігієнічний і практично не вимагає обслуговування. Поява пластиків визначила вищу планку показників довговічності виробів. 

Отриманий матеріал володіє прекрасним зовнішнім виглядом і винятковою стійкістю до атмосферних проявів. 

Виготовлення декінгів з деревно-полімерних композитів дозволило значно розширити сферу їх застосування. Декінги тепер застосовуються не тільки в індивідуальних котеджах, але при облаштуванні зон відпочинку на вулицях, скверах, парках, набережних і ін. суспільних місцях, причальних спорудах і тому подібне.

На відміну від традиційних матеріалів деревно-полімерні матеріали володіють великою пластичністю і надають архітекторові необмежені можливості формотворчості. 

Переваги деревно-полімерного композиту

Основні переваги терасної дошки з деревно-полімерного композиту перед масивом з натурального дерева:

- багато разів дешевше за тверді тропічні породи дерева; 
- тепло натурального дерева, приємні тактильні відчуття і зовнішній вигляд; 
- довговічність і вологостійкість до прісної і морської води; 
- термін експлуатації терасного покриття без зміни характеристик більше 15 років; 
- незмінний зовнішній вигляд за несприятливих погодних умов; 
- стійкі до УФ-випромінювання;
- завдяки спеціальній структурі, поверхня не ковзає навіть в дощ;
- витримують великі навантаження і температурні перепади; 
- при необхідності вмонтовується і демонтується багато разів; 
- стійкість відносно комах, грибка, цвілі і т.і.;
- чиститься звичайною щіткою, легко миється неагресивними миючими засобами і не вимагає особливого відходу; 
- обробляється тими ж інструментами, що і деревина: легко пиляється, вистругується, свердлиться, шліфується, відмінно утримує цвяхи, скоби, шурупи. 
- на відміну від деревних матеріалів, витрати на ремонт, фарбування, спецрідини під час експлуатації дошки рівні до нуля. 

Вище перераховані переваги терасної дошки однозначно роблять вибір на користь цього матеріалу для ландшафтного дизайну, при прибудові патіо, терас в ресторанах, пірсів, пристаней для катерів і човнів, майданчиків біля водоймищ і басейнів.

автор: Спец по підлозі
комментариев: 0 | просмотров: 79 | 25/11/2009
Читайте также:
Современные виды ламината
В статье описано, что же такое ламинат, какие виды ламината существуют ...
Как правильно подобрать полимерное покрытие для пола
Нередко, перед тем установить наливной пол, многие из нас задаются воп ...
Качество напольных люков
Часто сантехнические и электрические коммуникации прячут в пол чтобы с ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Альтернатива дерев'яним покриттям - терасна дошка»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativa-derevyanim-pokrittyam-terasna-doshka-polimernii-kompozit/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativa-derevyanim-pokrittyam-terasna-doshka-polimernii-kompozit/">Альтернатива дерев'яним покриттям - терасна дошка</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativa-derevyanim-pokrittyam-terasna-doshka-polimernii-kompozit/]Альтернатива дерев'яним покриттям - терасна дошка[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ